Інклюзивне навчання

Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області

01.09.2021                                                     с. Таврія                                                                                                                         № 74

Про організацію навчання дитини

з особливими освітніми потребами

На виконання  річного плану роботи закладу на 2021-2022 н.р. та з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання

1.  Відповідальність за організацію інклюзивного навчання в закладі покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Юрченко О.В.

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Юрченко О.В.

2.1. Забезпечити якісне та в повному обсязі виконання рекомендацій КУ «ІРЦ» Роздольської сільської ради Михайлівського району щодо педагогічного супроводу та корекційно-розвиткових занять із здобувачами освіти з особливими освітніми потребами інклюзивного класу.

2.2. При організації інклюзивного навчання керуватися чинними нормативно-правовими актами КМУ, інструктивно-методичноми матеріалами та листами МОН України, які розміщені та постійно оновлюються на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

2.3. Скласти розклад корекційно-розвиткових занять відповідно до висновків КУ «ІРЦ» ТРР ЗО за згодою батьків для дитини з особливими освітніми потребами Вискребенцева Євгена Дмитровича.

2.4. Оцінювання навчальних досягнень дитини з особливими освітніми потребами здійснювати згідно із критеріями оцінювання учнів та обсягом матеріалу, визначеним індивідуальною навчальною програмою.

2.5. Щорічно до 10 червня інформувати ВОМСКТ  Роздольської сільської ради Михайлівського району про хід та результати впровадження інклюзивної освіти в закладі.

2.6. Проводити індивідуальні консультації, тренінги для батьків.

3. За рекомендаціями КУ «ІРЦ» Роздольської сільської ради Михайлівського району відкрити в закладі 1 клас з інклюзивною формою навчання з 01.09.2021 року.

3.1 Організувати навчання в 1 класі для Вискребенцева Євгена Дмитровича  як дитини з особливими освітніми потребами.

3.2. Призначити асистентом вчителя Бєлякову Анну Олексіївну з моменту оформлення відповідних документів щодо прийому на посаду.

3.3. Асистенту вчителя 1 класу Бєляковій А.О. забезпечити виконання Положення про асистента вчителя та рекомендації згідно з протоколом КУ «ІРЦ» Роздольської сільської ради Михайлівського району.

3.4. Залучити до роботи із дитиною з особливими освітніми потребами  практичного психолога (за наявності )та вчителя-логопеда «ІРЦ» Роздольської сільської ради Михайлівського району Радіонову Галину Іванівну.

3.5. Радіоновій Г.І., вчителю-логопеду,забезпечити проведення корекційну-розвиткових занять для здобувача освіти Вискребенцева Євгена Дмитровича.

3.6. Юрченко О.В., класоводу 1 класу, забезпечити осособистісно-зорієнтований підхід до організації освітнього процесу, враховуючи особливі освітні потреби здобувача освіти Вискребенцева Є.Д.

4. Педагогу-організатору Юрченко О.В.:

4.1. Залучати дитину з особливими освітніми потребами до позакласної та позашкільної освіти з урахуванням її інтересів, нахилів, здібностей, побажань, віку, індивідуальних особливостей, навчально-пізнавальної діяльності та стану здоров'я.

4.2. Позашкільну роботу з дитиною з особливими       проводити відповідно до Положення про порядок організації індивідуальної та групової роботи в позашкільних навчальних закладах.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор НВК                                                                                 Т.В. Сорока

Про організацію інклюзивного навчання