Творча особистість

Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області

717 30, Запорізька область, Токмацький район, с.Таврія, вул.. Дружби 17а,

телефон(06178)96-2-80   е-mail:[email protected]

29.10.2021                                                     с. Таврія                                                                                                                         № 113/1

Про проведення першого й підготовку до другого етапу

Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика у 2021/2022 н.р.

Відповідно до Листа ДОН ЗОДА від 25.10.2021 № 4023/03:2 – 14 «Про проведення ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2021-2022 н.р.» та з метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед учнівської та студентської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу

1. Забезпечити проведення І (шкільного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика (далі - Конкурс) серед учнів 3 -10 класів  з 08.11.21 по 12.11.21..

Відповідальні: вчителі української мови та літератури

Нікуліна Ю.О.   Логвиненко Н.М., Сорока Т.В.,

вчителі початкових класів Родіна І.В., Кірчак Н.П.

1. Ввести до складу журі  І (шкільного) етапу Конкурсу серед учнів 3-10 класів вчителів: Юрченко О.В. (голова журі), Нікуліна Ю.О., Сорока Т.В., Логвиненко Н.М., Родіна І.В., Кірчак Н.П. (члени журі).
  2. До 18.11.2021 надати звіт про проведення І етапу Конкурсу та подати заявку на ІІ етап  (направити звіт до ВОСМКТ)

Голова журі Юрченко О.В.

1. Вчителям Нікуліній Ю.О., Логвиненко Н.М.,  Сороці Т.В., Родіній І.В., Кірчак Н.П. . проводити щотижня тренувальні збори учасників ІІ (районного) етапу Конкурсу з числа переможців  першого етапу.
  2. Забезпечити участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика  у 2021-2022 н.р. переможців першого етапу, врахувавши умови його проведення.

Відповідальні: голова журі Юрченко О.В.

1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на з/д з НВР Юрченко О.В.

Директор                                                                                       Таміла СОРОКА

Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області

717 30, Запорізька область, Токмацький район, с.Таврія, вул.. Дружби 17а,

телефон(06178)96-2-80   е-mail:[email protected]

13.11.2021                                                     с. Таврія                                                                                                                         № 115

Про результати  проведення І (шкільного)

і підготовки до ІІ  етапу  ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені  Петра Яцика у 2021-2022 н.р.

1. Список учасників ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра  Яцика (далі - Конкурс)  затверджую.
  2. Вч. Логвиненко Н.М. завершити проведення  тренувальних  зборів для підготовки  та взяти участь у ІІ  етапі Конкурсу.
  3. Відрядити вчителів , членів   журі  для проведення ІІ  етапу Конкурсу.
  4. Призначити відповідальним за безпеку і життя учнів під час проведення ІІ етапу Конкурсу вчителя Логвиненко Н.М. Відповідальному  за безпеку учнів вчителеві провести інструктажі з БЖ та правила дорожнього руху для учасників ІІ етапу Конкурсу Бєлякової В. та Літковець А. – ученицями 5 та 7 класів під час підвезення до місця проведення Конкурсу та на зворотньому шляху.
  5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою

Директор                                                                                      ____________  Таміла СОРОКА

З наказом ознайомлені:  Логвиненко Н.М. _______

Директор: _____________